Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yarın açıklayacağı müjdeli haber merakla bekleniyor! İlk ipuçları çoktan geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önceki gün yaptığı açıklamada, “Karadeniz’de keşfettiğimiz gazı milli sistemimize bağlamak için gece gündüz çalışıyoruz. Pazartesi günü milletimizle yeni bir müjdeyi paylaşacağız. Gözler Türkiye’ye çevrildi. Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerinin ardından yeni müjde, kulislerden gelen ilk ipuçlarına göre Türkiye’nin yeni enerji keşiflerine ilişkin önemli bilgileri vatandaşlarla paylaşacak.Ayrıca keşfedilen enerjilerin yönlendirilmesi konusunda çalışmalara hız verilecek. vatandaşların evlerine

“SADECE ERZURUM’A YATIRIMIMIZ 4 MİLYARI AŞTI”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum’daki toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, bahisle ilgili şunları söyledi: “Erzurum’un kışı ve soğuğu meşhur olabilir. Ama ülkemizin dört bir yanını sardığımız doğalgaz hatlarımız da var. Bugün Olur, Tekman, Çat ve Karayazı ilçelerimizi doğalgazla buluşturuyoruz.Böylece Erzurum’un 20 ilçesinden 19’u doğalgaz rahatlığı ve ekonomisine kavuşuyor.Yalnızca Erzurum’da yaptığımız doğalgaz yatırımı yaklaşık 4 milyar lirayı geçiyor.

“KEŞFEDİĞİMİZ GAZI SİSTEME BAĞLAMAK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ”

Karadeniz’de keşfettiğimiz gazı milli sistemimize bağlamak için gece gündüz çalışıyoruz. İnşallah Pazartesi günü bu konuyla ilgili yeni müjdeli haberleri milletimizle paylaşacağız. Aynı şekilde Karadeniz gazını devreye soktuktan sonra milletimize yeni müjdeler olacaktır. Her zaman söylediğim gibi Türkiye’nin imkanlarını milletimizin her kesimine sunarak refahımızı adım adım artıracak, güvenliğimizi güçlendirerek hep birlikte huzurlu bir geleceği inşa edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu