Yaşam

Sevgilisi Aynı Zamanda Annesi! Çok Eşli Yaşayan Adamın Kurduğu İlişki Zinciri Kafaları Karıştırdı

2020 yılında Esra Erol’a katılam Meryem Tarım, anlattığı hikayeyle herkesi şoke etmişti. Meryem, pavyonda çalışan eşinin bir kadınla ilişki yaşadığını ve bu ilişkiye kayınpederinin de dahil olduğunu, kendisini ortada bıraktıklarını söylemişti. Meryem anlattığı bu ilişki zinciri o dönem kafaları iyice yakmıştı.

Esra Erol’un yolunu tutan Meryem Tarım, 3 yıldır eşi tarafından yabancı bir bayanla aldatıldığını argüman etmişti ve anlattığı öyküsü herkesi adeta dumur etmişti.

Meryem, 16 yıllık eşi Ömer Tarım’ın kendisini sürekli aldattığını ve pavyonda çalışan eşinin 2017 yılında Özbekistanlı Feruza isimli konsomatrisle tanışıp sevgili olduğunu anlatmıştı.

Eşi ve sevgilisi Manavgat’ta birlikte yaşamaya başlayan Meryem, ortada babasıyla kalan 12 yaşındaki çocuğuna babasının annesinden boşanıp Feruza ile evleneceğini söylediğini belirtmişti.

12 yaşındaki çocuğunun ‘Senin gibi anne olmaz olsun’ dediğini, babasının ve sevgilisinin çocuğu kendisinden soğuttuğunu da eklemişti.

2.5 yıl hem Meryem’in yanına hem de sevgilisi Feruza’nın yanına gidip gelen Ömer Tarım, bir türlü Meryem’in peşini de bırakmamış. Boşanmayan Ömer, üstüne gidip sevgilisine Konya’da Meryem’in arka sokağında ev tutmuş.

Çok eşli yaşamak isteyen Ömer’in sevgilisi Feruza toplumsal medya üzerinden ‘Kel Meryem!’, ‘Bacaklarının arasını iyi sakla” gibi cümlelerle hakaret ediyormuş.

Bu üçlü bir süre bu şekilde yaşadıktan sonra Ömer ve Feruza, Denizli’ye taşınmış, Ömer’in babası yani Meryem’in kayınpederi de bu çiftin gerisinden gitmiş. Meryem’in kayınpederi, kocası ve kocasının sevgilisi aynı evde yaşamaya başlamış.

Ne olduysa her şey Denizli’ye taşındıktan sonra olmuş… Denizli’ye taşındıktan bir süre sonra Ömer Tarım, sevgilisi Feruza ve babası Celil Tarım’ı resmi nikahla evlendirmiş. Babasıyla evli olan Feruza’yla da dini nikah kıymış.

Yasak aşk yaşayan Feruza hem babayla hem de oğluyla evli. Anlayacağınız, Meryem’in kocasının sevgilisi Meryem’in kaynanası, Feruza da imam nikahlı eşi Ömer’in de annesi…

Bu ortada bu olay Esra Erol’da işlendiği vakit Feruza gebeydi.

Anlamayanlar için bu tabloyu hazırladık…?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu