Ekonomi

Türk Telekom’dan deprem bölgelerinde ücretsiz haberleşmeye ilişkin açıklama

Türk Telekom’dan deprem bölgelerindeki temasa ilişkin yapılan açıklamada, “Türk Telekom olarak deprem bölgesinde iletişimin devamlılığı için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. İletişim desteğimizi deprem bölgelerindeki tüm müşterilerimize ulaştırıyoruz. Kahramanmaraş, Adıyaman, Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Osmaniye, Malatya, Hatay, Şanlıurfa Devam edebilmek için ifade özgürlüğü, SMS ve internet hatlarına yeniden tanımlandı.

Türk Telekom sosyal medya hesabından deprem bölgelerindeki bağlantıya ilişkin açıklama yaptı. Açıklamada şu sözler yer aldı:

“Türk Telekom olarak deprem bölgesinde iletişimin devamlılığı için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Kahramanmaraş, Adıyaman, Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis illerindeki tüm müşterilerimize bağlantı desteğimizi sürdürmek için, Osmaniye, Malatya, Hatay, Şanlıurfa, ücretsiz arama, SMS ve hatlarına yine SMS ile internet tanımlanıyor.

Ayrıca ilgili illerde bulunan tüm vatandaşlarımız ankesörlü telefonlarımızdan yurt içindeki herhangi bir tarafla ücretsiz görüşme yapabilmekte ve kullandıkları operatörden bağımsız olarak Türk Telekom WiFi internet erişim noktalarımızı ücretsiz olarak kullanabilmektedir. Bölgedeki tüm WiFi erişim noktalarımızın adres bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz: turktelekom.ly/erisimnoktalari” – İSTANBUL

haber-ardesen.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu